Asus 32" PA32DC OLED
1 710 540 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-6 munkanap
- Gyártó: Asus
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 90LM06N0-B01I70
16:9, 3840x2160, 32", 4K, OLED, 60Hz, 0,1ms, 1M:1, 500cd/m2, DP, 3xHDMI, 4xUSB3.2, 1xUSB-C, Hangszóró, Black, Állítható magasság, Pivot, WEBCAM
| Kijelző méret | 32 " |
| Felbontás | 3840x2160 |
| Kontrasztarány | 1M:1 |
| Fényerő | 500 cd/m2 |
| Válaszidő | 0,1 ms |
| HDMI csatlakozó | 3 db |
| Szín | Black |
| Forgatható | Igen |
| TV-tuner | Nem |
| Képarány | 16:9 |
| USB Type-C | 1 db |
| USB3.2 | 4 db |
| Képminőség | 4K |
| Képfrissítés | 60 Hz |
| Kijelző típus | OLED |
| Gyártó | Asus |
