Benq 27" MA270S IPS LED
458 980 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5-10 munkanap
- Gyártó: Benq
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 9H.LNYLA.TBE
16:9, 5120x2880, 27", 5K, LED, IPS, 70Hz, 5ms, 2000:1, 450cd/m2, 2xHDMI, 2xUSB3.0, 3xUSB-C, Hangszóró, Black/Silver, Pivot
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 5120x2880 |
| Kijelző méret | 27 " |
| Képminőség | 5K |
| Kijelző típus | LED |
| Panel típus | IPS |
| Képfrissítés | 70 Hz |
| Válaszidő | 5 ms |
| Kontrasztarány | 2000:1 |
| Fényerő | 450 cd/m2 |
| Ívelt | Nem |
| HDMI csatlakozó | 2 db |
| USB Type-C | 3 db |
| Hangszóró | Igen |
| Szín | Black/Silver |
| Gyártó | Benq |
