Benq 27" EX2710U IPS LED
189 850 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 10-14 munkanap
- Gyártó: Benq
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 9H.LKTLA.TBE
16:9, 3840x2160, 27", 4K, LED, IPS, 144Hz, 1ms, 1000:1, 300cd/m2, DP, 2xHDMI, 4xUSB3.0, Hangszóró, FreeSync, White, Állítható magasság, Pivot, RGB, Gamer
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 3840x2160 |
| Kijelző méret | 27 " |
| Képminőség | 4K |
| Kijelző típus | LED |
| Panel típus | IPS |
| Képfrissítés | 144 Hz |
| Válaszidő | 1 ms |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Fényerő | 300 cd/m2 |
| Ívelt | Nem |
| Display Port | Igen |
| HDMI csatlakozó | 2 db |
| USB3.0 | 4 db |
| Szín | White |
| Gyártó | Benq |
