Acer 31,5" PE320QKXsmiiphuzx OLED
495 860 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Acer
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: UM.JP0EE.X05
16:9, 3840x2160, 31,5", 4K, OLED, 240Hz, 0,01ms, 1,5M:1, 250cd/m2, DP, 2xHDMI, 2xUSB3.2, 1xUSB-C, FreeSync, Black/Silver
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 3840x2160 |
| Kijelző méret | 31,5 " |
| Képminőség | 4K |
| Kijelző típus | OLED |
| Képfrissítés | 240 Hz |
| Válaszidő | 0,01 ms |
| Kontrasztarány | 1,5M:1 |
| Fényerő | 250 cd/m2 |
| Ívelt | Nem |
| Display Port | Igen |
| HDMI csatlakozó | 2 db |
| USB Type-C | 1 db |
| Szín | Black/Silver |
| Gyártó | Acer |
