Apple 27" Studio Display XDR (Nano-Texture Glass - Tilt- and Height-Adjustable Stand) LED
1 893 500 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Apple
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: MFEP4
16:9, 5120x2880, 27", 5K, LED, 120Hz, 2000cd/m2, 2xUSB-C, 2xThunderbolt, Hangszóró, Silver, Állítható magasság, Pivot, WEBCAM
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 5120x2880 |
| Kijelző méret | 27 " |
| Képminőség | 5K |
| Kijelző típus | LED |
| Képfrissítés | 120 Hz |
| Fényerő | 2000 cd/m2 |
| Ívelt | Nem |
| USB Type-C | 2 db |
| Thunderbolt | 2 |
| Hangszóró | Igen |
| Szín | Silver |
| Gyártó | Apple |
