Dell 31,6" AW3225QF OLED Curved
429 670 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Dell
- Garancia: 12+24 hónap garancia
- Cikkszám: 210-BLLV
16:9, 3840x2160, 31,6", 4K, OLED, QD-OLED, 240Hz, 0,03ms, 1M:1, 1000cd/m2, Ívelt, DP, 2xHDMI, 2xUSB3.2, 1xUSB-C, LAN, Black/White, Gamer
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 3840x2160 |
| Kijelző méret | 31,6 " |
| Képminőség | 4K |
| Kijelző típus | OLED |
| Panel típus | QD-OLED |
| Képfrissítés | 240 Hz |
| Válaszidő | 0,03 ms |
| Kontrasztarány | 1M:1 |
| Fényerő | 1000 cd/m2 |
| Ívelt | Igen |
| VGA csatlakozó | Nem |
| HDMI csatlakozó | 2 db |
| USB Type-C | 1 db |
| Szín | Black/White |
| Gyártó | Dell |
