ASRock 31,5" PGO32UFS Phantom Gaming OLED
327 960 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-5 munkanap
- Gyártó: ASRock
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 90LXA0N0-A0E1A0C
16:9, 3840x2160, 31,5", 4K, OLED, 240Hz, 1ms, 1,5M:1, 250cd/m2, DP, 2xHDMI, 3xUSB3.2, 1xUSB-C, Hangszóró, Wifi, FreeSync, Black, Állítható magasság, Gamer
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 3840x2160 |
| Kijelző méret | 31,5 " |
| Képminőség | QHD |
| Kijelző típus | OLED |
| Panel típus | QD-OLED |
| Képfrissítés | 240 Hz |
| Válaszidő | 1 ms |
| Kontrasztarány | 1,5M:1 |
| Fényerő | 250 cd/m2 |
| Ívelt | Nem |
| Display Port | Igen |
| HDMI csatlakozó | 2 db |
| USB3.2 | 3 db |
| USB Type-C | 1 db |
| Szín | Black |
| Gyártó | ASRock |
| Képminőség | 4K |
