iiyama DS1002C-B1 Simple and functional dual desktop arm
34 560 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: iiyama
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: DS1002C-B1
Kijelző, Asztali konzol, Min 10", Max 30"
| Típus | Kijelző |
| Méret coll | 30" |
| Típus | monitor |
| Használat | Asztali konzol |
| Méret coll | 10"-30" |
| Gyártó | iiyama |
| Méret coll | 10 " |
| Maximum coll méret | 30 " |
