Arctic W1A Monitor Wall Mount with Quick-Fix System
5 140 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Arctic
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: ORAEQ-MA005-GB
Kijelző, Fali, Min 13", Max 43"
| Méret coll | 43"-49" |
| Típus | Kijelző |
| Méret coll | 13"-43" |
| Típus | monitor |
| Használat | Fali |
| Gyártó | Arctic |
| Méret coll | 13 " |
| Maximum coll méret | 43 " |
