White Shark GMS-3206 Tutankhamun dual gaming monitor stand 17"-32"
28 310 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: White Shark
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: GMS-3206
Kijelző, Asztali konzol, Min 17", Max 32", Gamer
| Típus | monitor |
| Méret coll | 17"-32" |
| Használat | Asztali konzol |
| Gyártó | White Shark |
| Típus | Kijelző |
| Méret coll | 17 " |
| Maximum coll méret | 32 " |
| GAMER | Igen |
