Dell MDS19 Dual Monitor Stand Black
66 440 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Dell
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: 482-BBCY
Kijelző, Asztali fémállvány, Min 19", Max 27"
| Méret coll | 19"-27" |
| Típus | Kijelző |
| Típus | monitor |
| Használat | Asztali állvány |
| Gyártó | Dell |
| Használat | Asztali fémállvány |
| Méret coll | 19 " |
| Maximum coll méret | 27 " |
