Kensington SmartFit One-Touch Height Adjustable Single Monitor Arm Black
48 810 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Kensington
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: K59600WW
Kijelző, Asztali konzol, Min 13", Max 34"
| Típus | monitor |
| Méret coll | 34" |
| Használat | Asztali állvány |
| Gyártó | Kensington |
| Típus | Kijelző |
| Használat | Asztali konzol |
| Méret coll | 13 " |
| Maximum coll méret | 34 " |
