Hama FiTV Fali tartó 75" Black
6 610 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Hama
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 00220807
Kijelző, Fali, Min 32", Max 75"
| Típus | monitor |
| Méret coll | 75 |
| Használat | Fali |
| Gyártó | Hama |
| Típus | Kijelző |
| Méret coll | 32"-75" |
| Méret coll | 32 " |
| Maximum coll méret | 75 " |
- A lapos TV fali tartó lehetővé teszi a modern és kompakt lakótér kialakítását
- A szigorú stressz-, stabilitási és funkcionális tesztek garantálják a magas minőségi követelményeket
- Maximális terhelhetőség: 40 kg
- Ajánlott képernyőméret: 81 - 191 cm (32" - 75")
- Kis vízmértékkel az egyszerű és gyors felszereléshez
- A kis faltávolsággal a TV-konzol feltűnésmentesen illeszkedik a lakótérbe
