Digitus Monitor & Keyboard mount for LCD/LED
66 430 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Digitus
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: DA-90354
Kijelző, Fali, Min 17", Max 27"
| Méret coll | 27" |
| Típus | monitor |
| Használat | Asztali állvány |
| Méret coll | 17"-27" |
| Használat | Fali |
| Gyártó | Digitus |
| Típus | Kijelző |
| Méret coll | 17 " |
| Maximum coll méret | 27 " |
