Digitus Monitor Arm, wall mount, 45° swivel, 360° Rotation
6 030 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Digitus
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: DA-90307
Kijelző, Fali, Min 21", Max 32"
| Méret coll | 32" |
| Típus | monitor |
| Használat | Fali |
| Méret coll | 21"-32" |
| Gyártó | Digitus |
| Típus | Kijelző |
| Méret coll | 21 " |
| Maximum coll méret | 32 " |
