White Shark GH-2041 Wildcat Gaming Headset Black
16 000 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: White Shark
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: GH-2041
Headset, 2.0, 3.5mm, Kábel:1,85m, 32Ohm, 20Hz-20kHz, Mikrofon, Black
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 1,85 m |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20000 Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Black |
| Gyártó | White Shark |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
