Sony MDR-ZX310B Headphones Black
9 010 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 10-14 munkanap
- Gyártó: Sony
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: MDRZX310B.AE
Fejhallgató, 2.0, 3.5mm, Kábel:1,2m, 24Ohm, 10Hz-24kHz, Black
| Típus | Fejhallgató |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 1,2 m |
| Impedancia | 24 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 10Hz-24000 Hz |
| Mikrofon | Nem |
| Szín | Black |
| Frekvencia átvitel | 10Hz-24kHz |
| Gyártó | Sony |
