Trust GXT415SM Zirox Lightweight Gaming Headset Blue/Red
11 790 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-6 munkanap
- Gyártó: Trust
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 25738
Headset, 2.0, 3.5mm, Kábel:2m, 20Hz-20kHz, Mikrofon, Blue/Red, Gamer
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 2 m |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Blue/Red |
| Gyártó | Trust |
