Thomson HED4407 Headphones Black
6 400 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Thomson
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: 00132469
Fejhallgató, 2.0, 3.5mm, Kábel:8m, 32Ohm, 20Hz-20kHz, Black
| Típus | Fejhallgató |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 8 m |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Mikrofon | Nem |
| Szín | Black |
| Gyártó | Thomson |
