Sony MDR-E9LPH Earphones Silver
2 230 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Sony
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: MDRE9LPH.AE
Fülhallgató, 2.0, 3.5mm, Kábel:1,2m, 16Ohm, 18Hz-22kHz, Silver
| Típus | Fülhallgató |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 1,2 m |
| Impedancia | 16 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 18Hz-22000 Hz |
| Mikrofon | Nem |
| Szín | Silver |
| Frekvencia átvitel | 18Hz-22kHz |
| Gyártó | Sony |
SONY Fülhallgató MDR-E9LPH klasszikus, L alakú sztereó minicsatlakozó, 18-22000 Hz, 1,2m kábelhossz, 13,5mm, 16 ohm, 104 dB/mW, Szürke
