Sony MDR-EX15APB Headset Black
2 950 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Sony
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: MDREX15APB.CE7
Headset, 2.0, 3.5mm, Kábel:1,2m, 16Ohm, 8Hz-22kHz, Mikrofon, Black
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 1,2 m |
| Impedancia | 16 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 8Hz-22000 Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Black |
| Frekvencia átvitel | 8Hz-22kHz |
| Gyártó | Sony |
SONY Fülhallgató MDR-EX15APB headset, hangerőszabályzó, L alakú sztereó minicsatlakozó, 8-22000 Hz, 1,2m kábelhossz, 9 mm, 16 ohm, 100 dB/mW, Fekete
