Gembird MIC-D-04 condenser microphone with desk-stand Black
1 550 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Gembird
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: MIC-D-04
Mikrofon, 3.5mm, Kábel:1,3m, 10kOhm, 20Hz-20000Hz, Mikrofon, Black
| Típus | Mikrofon |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 1,3 m |
| Impedancia | 10k Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20000 Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Black |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Gyártó | Gembird |
