Sharkoon Skiller SGH50 Headset White
25 720 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Sharkoon
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 4044951040148
Headset, 2.0, 3.5mm, Kábel:2,6m, 55Ohm, 10Hz-40kHz, Mikrofon, White, Gamer
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 2,6 m |
| Impedancia | 55 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 10Hz-40kHz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | White |
| Gyártó | Sharkoon |
