Jabra Evolve 30 II UC Duo Headset Black
31 380 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Jabra
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 5399-829-309
Headset, 2.0, USB, Kábel:1,3m, 32Ohm, 20- 20000Hz, Mikrofon, Black
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | USB |
| Kábel hossza | 1,3 m |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20- 20000 Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Black |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Gyártó | Jabra |
