Razer Kaira for Xbox Headset Black
30 430 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 7-10 munkanap
- Gyártó: Razer
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: RZ04-03480100-R3M1
Headset, 2.0, 32Ohm, 20Hz-20000Hz, Mikrofon, Wireless, Hatótáv:10m, Black
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20000 Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Hatótávolság | 10 m |
| Szín | Black |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Gyártó | Razer |
