Dell WL5024 Pro Wireless ANC Headset Black
71 360 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5-10 munkanap
- Gyártó: Dell
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 520-BBGM
Headset, 2.0, USB, Kábel:1,5m, 20Hz-20kHz, Mikrofon, Hatótáv:30m, Black, Bluetooth
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | USB |
| Kábel hossza | 1,5 m |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Hatótávolság | 30 m |
| Szín | Black |
| Gyártó | Dell |
