Panasonic RP-TCM115E-W Headset White
3 970 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Panasonic
- Garancia: 6 hónap garancia
- Cikkszám: RP-TCM115E-W
Mobil headset, 2.0, 3.5mm, Kábel:1,2m, 16Ohm, 10Hz-24Hz, Mikrofon, White
| Típus | Mobil headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 1,2 m |
| Impedancia | 16 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 10Hz-24 Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | White |
| Frekvencia átvitel | 10Hz-24kHz |
| Gyártó | Panasonic |
