Philips SHD8850 Wireless Headphone Black
44 410 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 10-14 munkanap
- Gyártó: Philips
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: SHD8850/12
Fejhallgató, 2.0, 3.5mm, 24Ohm, 8Hz-40kHz, Wireless, Hatótáv:30m, Black
| Típus | Fejhallgató |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Impedancia | 24 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 8Hz-40kHz |
| Mikrofon | Nem |
| Wireless | Igen |
| Hatótávolság | 30 m |
| Szín | Black |
| Gyártó | Philips |
Nagy felbontású házimozi-hangzás, 30 méteres vezeték nélküli hatótávolság, A heveder automatikusan beállítja önmagát az optimális illeszkedéshez, Fantasztikus, moziba illő hangzás a 40 mm-es meghajtókkal, Egyszerűen használható töltődokkoló, Nagy felbontású audió vezetékes csatlakozáson keresztül, 20 órás üzemidő a hosszú zenehallgatásokhoz, Optikai és analóg bemenetével minden televízióhoz megfelel
