Genius HS-M300 Headset Green
3 170 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Genius
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 31710006404
Mobil headset, 2.0, 3.5mm, Kábel:1,1m, 16Ohm, 20Hz-20kHz, Mikrofon, Green
| Típus | Mobil headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 1,1 m |
| Impedancia | 16 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Green |
| Gyártó | Genius |
