Razer Kraken V3 X Gaming Headset Black
22 090 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Razer
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: RZ04-03750100-R3M1
Headset, 2.0, USB, Kábel:1,8m, 32Ohm, 12Hz-28000Hz, Mikrofon, Black
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | USB |
| Kábel hossza | 1,8 m |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 12Hz-28000 Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Black |
| Frekvencia átvitel | 12Hz-28kHz |
| Gyártó | Razer |
