Panasonic RP-HT030E-S Headphones Silver
12 940 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 7-10 munkanap
- Gyártó: Panasonic
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: RP-HT030E-S
Fejhallgató, 2.0, 3.5mm, Kábel:1,2m, 32Ohm, 16Hz-22kHz, Silver
| Típus | Fejhallgató |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 1,2 m |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 16Hz-22kHz |
| Mikrofon | Nem |
| Szín | Silver |
| Gyártó | Panasonic |
