Philips TAE1105BK Headset Black
3 640 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Philips
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: TAE1105BK/00
Mobil headset, 2.0, 3.5mm, Kábel:1,2m, 16Ohm, 20Hz-20kHz, Mikrofon, Black
| Típus | Mobil headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 1,2 m |
| Impedancia | 16 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20k Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Black |
| Gyártó | Philips |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
A te zenéd, a te színed
A vezetékes, in-ear fülhallgató segítségével élénk hangzást élvezhetsz, miközben stílusodat is megmutathatod. Ütős basszus, merész megjelenés és kényelmes fülbe illeszkedés. Szükséged van a telefon hangsegédjére? Csak nyomd meg a kábelen található in-line vezérlőt.
Ütős basszus. Tiszta hangzás
Milyen útra kelni a kedvenc zenéid nélkül? Ez a fülhallgató dübörgő mélyhangokat sugároz az erőteljes, 8,6 mm-es neodímium meghajtókból, és aranyozott csatlakozóval van ellátva.
Pörgesd fel a zenét valódi kényelemben
Az ergonomikus kialakítású akusztikus cső és a három méretben elérhető, cserélhető gumi fülbetét kényelmesen illeszkedik a fülbe. Élvezd a kedvenc dalaid minden másodpercét.
In-line távvezérlő. Váltás a lejátszási listáról a hívásokra
Fogadj egy hívást, és szüneteltesd a zenét. Mindezt anélkül, hogy elő kellene venned okostelefonod. Nagyszerű dolog, ha a zeneszám épp most indulna be, és te nem akarsz lemaradni a legjobb részről.
Könnyen aktiválhatod a telefonod hangsegédjét
Az in-line távvezérlő használatával bármire rákérdezhetsz a hangasszisztensnél. Kezdeményezz hívást, valamint küldj és fogadj üzeneteket menet közben.
