Panasonic RP-HJE125E-V Purple
3 170 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 10-14 munkanap
- Gyártó: Panasonic
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: RP-HJE125E-V
Fülhallgató, 2.0, 3.5mm, Kábel:1,1m, 10Hz-24kHz, Purple
| Típus | Fülhallgató |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 1,1 m |
| Frekvencia átvitel | 10Hz-24k Hz |
| Mikrofon | Nem |
| Szín | Purple |
| Frekvencia átvitel | 10Hz-24kHz |
| Gyártó | Panasonic |
