Hama uRage SoundZ 100 V2 Gaming Headset White
9 180 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Hama
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 00217857
Headset, 2.0, 3.5mm, Kábel:2,2m, 32Ohm, 20Hz-20kHz, Mikrofon, White
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 2,2 m |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | White |
| Gyártó | Hama |
