Modecom MC-860 Citybeat Blue
11 450 Ft- Készlet: Nincs raktáron
- Gyártó: Modecom
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: MC-860
Mobil headset, 2.0, 3.5mm, Kábel:1,2m, 32Ohm, 20Hz-20kHz, Mikrofon, Blue
A termék jelenleg nem rendelhető!
| Típus | Mobil headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 1,2 m |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Blue |
| Gyártó | Modecom |
