Logitech H110 Headset Grey
3 570 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Logitech
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 981-000271
Headset, 2.0, 3.5mm, Kábel:1,8m, 32Ohm, 20Hz-20kHz, Mikrofon, Grey
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 1,8 m |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20k Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Grey |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Gyártó | Logitech |
