Sony MDR-ZX110APP Headset Pink
6 080 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Sony
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: MDRZX110APP.CE7
Mobil headset, 2.0, 3.5mm, Kábel:1,2m, 24Ohm, 12Hz-22kHz, Mikrofon, Pink
| Típus | Mobil headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 1,2 m |
| Impedancia | 24 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 12Hz-22000 Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Pink |
| Frekvencia átvitel | 12Hz-22kHz |
| Gyártó | Sony |
