Lenovo Wired ANC Gen 2 UC Headset Black
45 630 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 7-10 munkanap
- Gyártó: Lenovo
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: 4XD1M39029
Headset, 2.0, USB-C, Kábel:1,7m, 2,2KOhm, 20Hz-20kHz, Mikrofon, Black
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | USB-C |
| Kábel hossza | 1,7 m |
| Impedancia | 2,2K Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Black |
| Gyártó | Lenovo |
