Kingston HyperX Cloud Stinger Gamer Headset Black/Blue (PS4 Licensed)
8 390 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Kingston
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 4P5K0AM
Headset, 2.0, 3.5mm, Kábel:1,3m, 30Ohm, 18Hz-23kHz, Mikrofon, Black/Blue
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 1,3 m |
| Impedancia | 30 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 18Hz-23000 Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Black/Blue |
| Frekvencia átvitel | 18Hz-23kHz |
| Gyártó | Kingston |
