Lenovo H110 Gaming Headset Black
11 850 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-5 munkanap
- Gyártó: Lenovo
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: GXD1P46879
Headset, 2.0, 3.5mm, Kábel:1,8m, 32Ohm, 50Hz-20kHz, Mikrofon, Black
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 1,8 m |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 50Hz-20kHz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Black |
| Gyártó | Lenovo |
