Corsair Virtuoso Pro Open Back Streaming/Gaming Headset White
79 220 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 6-8 munkanap
- Gyártó: Corsair
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: CA-9011371-EU
Headset, 2.0, 3.5mm, Kábel:1,8m, 32Ohm, 20Hz-40kHz, Mikrofon, White, Gamer
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 1,8 m |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-40kHz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | White |
| Gyártó | Corsair |
