Gembird MIC-205 Desktop microphone Black
1 270 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Gembird
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: MIC-205
Mikrofon, 3.5mm, Kábel:2m, 50Hz-16000Hz, Black
| Típus | Mikrofon |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 2 m |
| Frekvencia átvitel | 50Hz-16000 Hz |
| Mikrofon | Nem |
| Szín | Black |
| Frekvencia átvitel | 50Hz-16kHz |
| Gyártó | Gembird |
