Gembird MHS-001-GW Headset White
2 810 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Gembird
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: MHS-001-GW
Headset, 2.0, 3.5mm, Kábel:1,8m, 32Ohm, 20Hz-20Hz, Mikrofon, White
| Típus | Headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 1,8 m |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20 Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | White |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Gyártó | Gembird |
