Canyon CNS-CBTHS3BE Bluetooth Headset Beige
6 460 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Canyon
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: CNS-CBTHS3BE
Mobil headset, 2.0, 3.5mm, Kábel:1m, 32Ohm, 20Hz-20kHz, Mikrofon, Beige, Bluetooth
| Típus | Mobil headset |
| Hangrendszer | 2.0 |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 1 m |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20k Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Szín | Beige |
| Egyéb | Bluetooth |
| Frekvencia átvitel | 20Hz-20kHz |
| Gyártó | Canyon |
| Wireless | Nem |
