Gembird MIC-D-02 Desktop microphone Black
1 140 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Gembird
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: MIC-D-02
Mikrofon, 3.5mm, Kábel:1,1m, 2,2KOhm, 100Hz-16kHz, Mikrofon, Black
| Típus | Mikrofon |
| Csatlakozó | 3.5mm |
| Kábel hossza | 1,1 m |
| Impedancia | 2,2K Ohm |
| Frekvencia átvitel | 100Hz-16k Hz |
| Mikrofon | Igen |
| Wireless | Nem |
| Szín | Black |
| Frekvencia átvitel | 100Hz-16kHz |
| Gyártó | Gembird |
