Silicon Power 32GB DDR4 3200MHz Kit(2x16GB) XPower Pulse Black/Silver
116 950 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Silicon Power
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: SP032GXLZU320BDI
DDR4, 32GB, 3200MHz, Dual Channel, CL16, 1,35V
| Típus | DDR4 |
| Méret | 32 GB |
| Frekvencia | 3200 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Időzítés | CL16 |
| Feszültség | 1,35 V |
| Gyártó | Silicon Power |