Patriot 16GB DDR4 3200MHz Kit(2x8GB) Signature Premium
58 410 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-6 munkanap
- Gyártó: Patriot
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: PSP416G3200KH1
DDR4, 16GB, 3200MHz, Dual Channel, CL22, 1,2V
| Méret | 16 GB |
| Frekvencia | 3200 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Típus | DDR4 |
| Időzítés | CL22 |
| Feszültség | 1,2 V |
| Gyártó | Patriot |
