Kingston 8GB DDR4 3200MHz DDR4 FURY Beast RGB
49 150 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3 munkanap
- Gyártó: Kingston
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: KF432C16BB2A/8
DDR4, 8GB, 3200MHz, CL16, 1,35V, RGB, Gamer
| Méret | 8 GB |
| Frekvencia | 3200 MHz |
| Dual Channel Kit | Nem |
| Típus | DDR4 |
| Időzítés | CL16 |
| Feszültség | 1,35 V |
| Gyártó | Kingston |
| Típus | Igen |
