G.SKILL 16GB DDR4 4000Mhz Kit(2x8GB) Ripjaws V Black
120 890 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: G.SKILL
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: F4-4000C18D-16GVK
DDR4, 16GB, 4000MHz, Dual Channel, CL18, 1,35V
| Méret | 16 GB |
| Frekvencia | 4000 MHz |
| Dual Channel Kit | Igen |
| Tri Channel Kit | Nem |
| Típus | DDR4 |
| Időzítés | CL18 |
| Feszültség | 1,35 V |
| Gyártó | G.SKILL |
