Kingston 64GB DDR4 3600MHz Kit(4x16GB) Fury Beast
439 370 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5-8 munkanap
- Gyártó: Kingston
- Garancia: Élettartam garancia
- Cikkszám: KF436C18BBK4/64
DDR4, 64GB, 3600MHz, Quad Channel, CL18, 1,35V
| Típus | DDR4 |
| Méret | 64 GB |
| Frekvencia | 3600 MHz |
| Dual Channel Kit | Nem |
| Quad Channel Kit | Igen |
| Időzítés | CL18 |
| Feszültség | 1,35 V |
| Gyártó | Kingston |
